Tidligere kurs

TILBAKEBLIKK PÅ TIDLIGERE KURS

Deltagere Introkurs 6-8 februar i Stockholm

  • Johanna Hellgren
  • Linnéa Fallström
  • Linda Olivelöf
  • Sara Koch
  • Emelie Forsberg
  • Ida Sillman
  • Jacob Moe
  • Linda Högström
  • Anton Lind
  • Victor Kristiansen
  • Tobias Larsen
  • Martha Sofie Teigen Varanes
  • Amandus Albrigtsen
  • Mikaela Pierre Tengvall
  • Magnus Svärd
  • Emelie Glimfalk
  • Felix Bjuggfält
  • Christian Andersson
  • Hanna Jansson
  • Per Olof Byström
  • Johan Andersson

Evaluering 9,4

Deltagere Introkurs 16-18 januar i Oslo

  • Anette Stavnem
  • Lise Andersen
  • Joakim Drysen
  • Tina Helen Vaksdal
  • Ingrid Haagensen Sveen
  • Camilla Kummeneje
  • Andrea Hovind Kolstad
  • Martin Lindahl
  • Adrian Aambø
  • Ida Louise Borlaug
  • Benedicte Fjeldstad
  • Kine Huseby Michelsen
  • Karine Slettli
  • Ida Kulstad
  • Anette Engh

Evaluering 9,4

Deltagere Introduksjonskurs Dry needling Stockholm  28-30 november

  • Amanda Hintze
  • André Wredlert
  • Göran Westman
  • Johan Svahn
  • Josefin Nilsson
  • Sofie Andersson
  • David Valberg
  • Erik Lilja
  • Marcus Edström
  • Michael Montes
  • Silje Holøs
  • Stina Sandin
  • Tobias Sandell-Yxner
  • Andreas Kurås
  • Emil Amberntsson
  • Petter Johannessen
  • Erik Claesson
  • Bente Amundsen
  • Ulrika Frisk
  • Christopher Lund
  • Tobias Nilsson

Naprapat Mimmi Linder er med som instruktør

DeltagereIntroduksjonskurs Dry needling Oslo 21-23 november

  • Liselotte Bryngelsson Lund
  • Tom Wilhelmsen
  • Ruth Cecilie Gundersen
  • Pia Martinsen
  • Kristine Moldesæther
  • Tomas Kofoed-Nielsen
  • Per-Christian Storheim
  • Randi Tjelle
  • Håkon Drag
  • Magnus Brekke
  • Lars Bjørgan
  • Therese Haare
  • Ida Mari Borge Hovi 
  • Aleksander Skogstad 
  • Andre Pedersen 
  • Trevor Neil 
  • Soran Rashid 
  • Matheus Thrana
  • Jan Hemli
  • Anders Halvorsen
  • Håvard Smestad

Participant Introduction course Dry needling Eindhoven  14 – 16 November

  • Emilie Vallance
  • Jannike Jenssen
  • Jasper Roestenburg
  • Jean Bogaards
  • Johanna Grimus
  • Lia Suvi
  • Lisa Ariane Gitter
  •  Marius van Roosmalen
  • Martine Solberg Olsen
  • Mathilde Ricard
  • Paul Herzeg
  • Robin Riessbacher
  • Shervin Ai
  • Jakob Hanzal
  • Alex Fisher

Deltagere Stockholm  26-28 september

  • Mariann Halseth
  • Sofie Hallvig
  • Malin Larsson
  • Derek Ng
  • Anna Frisk
  • Eirinn Nygård
  • Felicia Lundberg
  • Daniel Larsen Fredriksen
  • Elinor Kilander
  • Fredrik Aronsson
  • Ivan Cavallin
  • Titti Ederot
  • Arvid Ekström
  • Amanda Rosengren-Blom
  • Eleonore Ram

Evaluering 9,3

Deltagere Oslo  12-14 september

  • Stian Walle Larsen
  • Christin Torp
  • Sindre Weisten Kristiansen
  • Astrid Saxi
  • Christina Storm Larsen
  • Tove Haaker
  • Kristin Pedersen
  • Peter Gravgaard
  • Kathrine Holm
  • Morten Voraa Ekornsæter
  • Simen Brunes
  • Axel Reimblad
  • Susannah Julie Flugon
  • Merete Olsen
  • Caroline Kallevig
  • Linda Bellika Esaiassen
  • Dag Bjørgum
  • Christoffer Næss

Evaluering 9,2

Deltagere Oslo  5-6 september avansert

  • Jeanette Åsheim
  • Laura Michele Jakobsen
  • Aslaug Minge
  • Rune Nilsen
  • Ole Martin Prebensen Tanberg
  • Anders Mykkeltvedt
  • Odd-Einar Svinøy
  • Mikael Hoff Hansen
  • Martin Mathisen
  • Lars-Henrik Karlsen
  • Frank Finnøy

Deltagere Lund  15-17 august

  • Alexander Wickmark
  • Sara Andersson
  • Gonzalo Uvelius
  • Filip Essbrant
  • Hanna Westerlund
  • Emelie Jansson
  • Sofie Davidsson
  • Ivana Bojanic
  • Rebecca Stjärna
  • Paulina Nalepa
  • Patrik Rudfell
  • Markus Pettersson
  • Magnus Eklund
  • Christian Ozimek
  • Anna Wilhelmsson Sahlin

Evaluering 9,3

Deltagere Trondheim  20-22 juni

  • Siri Aakerli
  • Astrid Møller
  • Siri Sandven Oma
  • Lone Ree Andersen
  • Øyvind Ytterhus Utengen
  • Susanne Brøndbo
  • Thomas Kjørstad
  • Magnus Myrvold
  • Agnete Fjellheim Opland
  • Solveig Løes
  • Nina Legar Grønningen
  • Rebekka Ravnsborg Aanes
  • Marte Trøgstad
  • Emilie Scholten Sjølie
  • Ida Reitan Berthelsen

Evaluering 9,4

Deltagere Stockholm 29-31 mai

  • Åse Nordström
  • Simon Andersson
  • Gunilla Clementz
  • Johan Larsson Lagervall
  • Magnus Mattsson
  • Kalle Söderqvist
  • Peder Svensson
  • Mikael Du Rietz
  • Anna Didi
  • Camilla Tveiten
  • Ann Nordin
  • Rasmus Tolfes

Evaluering 8,8

DELTAGERE Introkurs 25-27 april 2014 Oslo

  • Camilla Gaarden
  • Christina Guldborg
  • Camilla Mathisen
  • Jørgen Skaug Aukland
  • Ida Marie Wernersen
  • Sissel Gulaker Sandstrøm
  • Marlen Halvorsen Torp
  • Erik Brødreskift
  • Sigvar Garfors
  • Christoffer Næss Wanggaard
  • Dina Bjørnæs
  • Wilhelmina Bredeweg
  • Marit Bøe Finden
  • Jørn Erik Larsen
  • Lukas Wozniak
  • Anne Knarvik
  • Pål Skrimstad
  • Christine Lundkvist
  • Frida Siljebråt
  • Rune Andreas Høybråten Småland
  • Petter Øren
  • Silje Samuelsen
  • Solvår Wennersgaard

Evaluering 9,2

DELTAGERE Introkurs 11-13 april 2014 Stockholm

  • Anny Källum
  • Erica Svanhagen
  • Lina Kristine Ekeberg
  • Hanne Gard
  • Johan Andersson
  • Joakim Marthinsen
  • Risten Anne Grønmo
  • Jörgen Svensson
  • Johanna Bergström
  • Björn Hermansson
  • Daniel Bartholdsson
  • Bertil Nessle
  • Agneta Åsbrink
  • Patrick Bickford-Smith
  • Gabriella Reiner
  • Trine Jörgensen
  • Liselott Bernhed
  • Daniel Ahlgren
  • Jonas Sveen
  • Inga-Lill Håkansson
  • Emilie Nohr Kokkin

DELTAGERE Ann Cools 21-22 mars 2014

  • Maria Sommervold
  • Arnhild Skjølberg
  • Arnulf Aune
  • Gijs Scholten
  • Martin Greger Johansen
  • Anne Langsveen
  • Kari Anne Dehli
  • Audun Næsheim
  • Per Kristian Liereng
  • Philippe DECLEVE
  • Dorthe Strauss
  • Elisabeth T. Gundersen
  • Erik Welhaven Løchen
  • Pål Erik Pedersen
  • Margrethe Kvia
  • Joakim Særheim
  • Rikke Lahn
  • Susannah Julie Flugon
  • Øystein Grindstad
  • Dan Klavenes
  • Hilde Sofie Jebsen
  • Lisbeth Jacobsen
  • Camilla Sahlin Pettersen

DELTAGERE Introduksjonskurs Stockholm 21-23 februar 2014

  • Stefan Jamtlien
  • Josef Karlsson
  • Ahmet Aksoy
  • Kim Hermansson
  • Jon Ahlstedt
  • Roger Snellman
  • Lisa Nykvist
  • Nicklas Wiltman
  • Karolina Detlofsson
  • Lena Tjøstheim
  • Ragnhild Marie Raabe Hegge
  • Patric Nordström
  • Karina Myhre Granbakken
  • Erik Brogeland
  • Camilla Ahlberg
  • Maria Clementz
  • Vegard Foyn
  • Anette Pettersen

DELTAGERE Introduksjonskurs Oslo  7-9 februar 2014

  • Lene Friberg Gullbrå
  • Rita Iversen
  • Lars Håvard Høgvoll
  • Roy Matre
  • Astrid Grøttå Ree
  • Anja Øvregaard Borsheim
  • Kristine Lindblom
  • Hans-Ove Sørensen Vinje
  • Marie  Rønshaugen
  • Benedikte Ridderholt
  • Hanne Kristiansen
  • Torbjørn Lysne
  • Siw Elisabeth Martinsen
  • Cecilie Brekkan
  • Benedikte Ridderholt
  • Marianne Natås
  • Marius Hovda Bergersen
  • Henrik Søndergaard
  • Charlotte Ahlsen
  • Tom Geir Jensen
  • Sune Andre Kristiansen
  • Magnus Bosvik Birkrem

DELTAGERE Introkurs Oslo JANUAR 24-26 2014

  • Silje Solbakken
  • Silje Mari Wøien
  • Karina Hammer Tømmerdal
  • Marte Tørring
  • Tina Magnus
  • Per Egil Westby
  • Adrian Oxlund Sørensen
  • Anne-Marthe Kristiansen
  • Silje Aukrust
  • Mina Finnerud
  • Tonje Løvold
  • Reidun Bjørnstad
  • Monica Larssen
  • Kjerstin Kvisle
  • Marianne Iversen
  • Kristine Overvåg Lianes

EVALUERING 9,5

DELTAGERE Introkurs Oslo JANUAR 10-12 2014

  • Eirik Foss Myrvold
  • Karoline B. Øksenholt
  • Kristine Amundlien
  • Niklas Juliussen
  • Oda Lindbo
  • Silje Røsvik
  • Suzanne Larsen Angelillo
  • Thea Kjærnes
  • Tuva Kristiansen
  • Vegard Knutsen
  • Victoria Bauck
  • Vilde Thorbjørnsen

 

DELTAGERE Introkurs Stockholm JANUAR 10-12 2014

  • Anders Aarhus Aalborg
  • Anna Jansson
  • Christoffer Collin
  • Emma Haglund
  • Hanna Jäderbrink
  • Janni Ringdahl
  • Jing-Sheng Vien
  • Jørn Hogseth
  • Lene Tuveng
  • Linda Bloom
  • Madeleine Godborg
  • Marius Bögild
  • Ola Møller
  • Olav Kvitastein
  • Pontus Lindell
  • Samir Gaouar
  • Sofia Wrangenberg
  • Vetle Rangnes
  • Tayobe Luis
  • Tim Gjerulf
  • Andreas Thanger

DELTAGERE Introkurs Stockholm  29 november – 1 desember 2013

  • Isa Tidblad Keskikangas
  • Ida kristoffersen
  • Karoline Bogen
  • Ingrid Holm Oskarsson
  • Sondre Homanberg Nilssen
  • Atle Soma
  • Ole Martin Tunheim
  • Joakim Lindgren
  • Maria Granqvist
  • Eva Lilja
  • Jesper Nyberg
  • Luciano Acuña Bravo
  • Therese Rönnlund
  • Max Ogesten
  • Emilia Huhtimo

DELTAGERE Introkurs Oslo 6-8 desember  2013

  • Anders Andersson
  • Elizabeth Mathisen
  • Herdis Vatvedt
  • Hilde Thorsen
  • Ida Elise Hansen
  • Iselin Caroline Kirkaune
  • Kaja Hauge Johansen
  • Karine Selseng
  • Kirsten Fischer
  • Kjetil Larsen Færøyvik
  • Kristina Mørstad
  • Lise Nysted Grønvoll
  • Marie Pedersen
  • Marie Vedelden Heitmann
  • Matilda Jonsson
  • Roar Jacobsen
  • Silje Valla
  • Stine Vikøyr
  • Thea Hoel Skaar
  • Vigdis Hansten
  • Jon Bjørge Thillgren Reinertsen

DELTAGERE Introkurs Stockholm  25-27 oktober 2013

  • Marie Larsson
  • Martine Modalsli
  • Maria Samuelsson
  • Maren Mæhre Grindstad
  • Christoffer Nicolai Olafsen
  • Hans Emil Herlofsen
  • Morten Hembre
  • Filip Danielsson
  • Silje Riveland
  • Janaxel Olsson
  • Johannes Solberg
  • Janne Skjöld
  • Lina Lindell
  • Julie Mysen
  • Mariell Grindeland

DELTAGERE Introkurs Stockholm  01-03 november 2013

  • Jorun Askeland
  • Sara Vogel
  • Anton Orshagen
  • Emil Andersson
  • Linus Petersson
  • Emelie Haglund
  • Mya Lindahl
  • Conny Hällstrand
  • Line Jonasson
  • My Wigholm
  • Andreas Kågeman
  • Trine Tjessem
  • Erik Frisk
  • Mimmi Linder
  • Sara Bjurström

DELTAGERE Introkurs Oslo 06-08 september 2013

  • Hildegunn Matberg
  • Cesilie Martinsen
  • Øyvind Brennset
  • Bettina Bergerøy Knudsen
  • Joachim Bruun Henriksen
  • Steffen Orvik Engdal
  • Linn Hjelmstadstuen
  • Bente Lien Hæhre
  • Roar Jacobsen
  • Nikolai Due
  • Sofia Swardh
  • Roy Antonsen
  • Bent Fjellvang Hvalstad
  • Tone Blackstad
  • Sindre Åseli

DELTAGERE Introkurs Oslo  31 mai – 2 juni 2013

  • Marit Hultman Svendsen
  • Sara Ertzaas
  • Hilde Bjerkvig
  • Jonathan Brun Bar-Yaacov
  • Ida Sjørbotten
  • Charlotte Tidemann Pedersen
  • Vidar Kristiansen
  • Steffen Titlestad
  • Janicke Engebretsen
  • Ellen Johansen
  • Martin Greger Johansen
  • Kristine Smaaland
  • Stine Rønaas
  • Michelle Larsen
  • Christian Udnæs
  • Tonje Eileen Arnesen
  • Laura Michele Jakobsen
  • Marianne Bjørnå
  • Aslaug Minge
  • Rune Nilsen
  • Erik Gevelt
  • Jan Erik Wilhelmsen
  • Bjørn Øyvind Mysen
  • Marit Blakstad
  • Jonas Colombo Nilsen
  • Karianne Gåsland Bjellånes
  • Tone Espeland
  • Kim-idar Molnes
  • Therese Kielich
  • Karianne Gudvangen

 PARTICIPANTS Introduction Amsterdam  7 – 9 June 2013

  • Erwin de Raadt
  • Susana Terra
  • Ruud Vogler
  • Carmen Hoogenboom
  • Lianne Blonk
  • Anneriet Zwart
  • Lucinda Marffy
  • Dennis De Jong
  • Henriette Winubst-Schaap
  • Luuk van Aller
  • Hylke Hooghiem

DELTAGERE avansertkurs Oslo  24  – 25 mai 2013

  • Glenn Halvorsen
  • Kari Lovise Mæhle
  • Roger Olsen
  • Jos van Gilst
  • Trude Bang
  • Espen Stien
  • Håvard Andersen
  • Ørjan Nesse Vigdal
  • Christian Faye-Schjøll

 DELTAGERE Introkurs Stockholm  12-14 april 2013 Evaluering 9,56 🙂

  • Arve Hembre
  • Daniel Tållheden
  • Daniel Yeho
  • Hege Waadal Hansen
  • Heidi Fintland Skaug
  • Håvard Kjøglum
  • Iben Marie Caspersen
  • Ida Persson
  • Jenny Lindgren
  • Karin Gustafsson
  • Maria Franfie
  • Marie Rask
  • Michel Crammer
  • Sandra Hobro
  • Sara Ölvestad
  • Trudi Andersen
  • Zandra Kjelledal
  • Conny Rodin
  • Janne Dahle
  • Lene Gadsbøll
  • Håkan Sigrell
  • Charlie Lilja
  • Fredrik Borg
  • Victor Aastrup
  • Morgan Aagård
  • Bahram Yekdel
  • Susanne Soydan

DELTAGERE Ann Cools 22-23 mars 2013

  • Kirsten Fischer Nielsen
  • Tove Ailin Bjerke
  • Terje Løvaas
  • Anne Hilde Langhelle
  • Hilde Nordbø
  • Kari Mette Olsen
  • Monica Børke
  • Monica Oseland
  • Audun Næsheim
  • Espen Hanssen
  • Yvonne Brynildsen Vallner
  • Silje Kristin Karlsen
  • Martin Stegemann
  • Brit Jane Skaar Dyrud
  • Astrid Rådahl
  • Christina Odell
  • Inger Ahlblom
  • Morten Christensen
  • Hanne L Vindenes
  • Hege Alsftad
  • Anne Ildahl Bjørnstad
  • Frank Kjeldsberg

DELTAGERE Introkurs Lund  01-03 mars 2013

  • Cecilia Rönnblad
  • Emilia Severinsen
  • Jenny Simonsson
  • Karolina Andersson
  • Louise Melliander
  • Johan Fyhrlund
  • Maria Grabania
  • Fredrik Palmer
  • Sabrina Tennebekk
  • Kim McCabe

DELTAGERE Avansertkurs Stockholm  02-03 mars 2013

  • Eva Elfström
  • Therese Karlberg
  • Rebecca Carlowitz
  • Suzanne Nay
  • Soheil Shirmohamad
  • Ardavan Larizadeh
  • Mohsen Tavakoly
  • Joakim Carlsson

DELTAGERE Introkurs Oslo  22-24 februar 2013

  • Martha Eitrheim
  • Martine Domingo Bakke
  • Kristine Roberg Hytten
  • Tone Cecilie Due
  • Jonathan Brun Bar-Yaacov
  • Hani Andres Mencidor Hansen
  • Emil Sundseth
  • Ferry Wagenvoort
  • Jonas Toft
  • Knut Anders Strand
  • Maria Andreassen
  • Ane Camilla Kveseth
  • Morten Granum
  • Mats Gran Hansen
  • Dani Alyas

DELTAGERE Dr Robert Schleip 18-19 januar 2013

  • Camilla Sahlin Pettersen
  • Ragnhild Kristiansen
  • Jan Ståle Berg
  • Cato René Hoff
  • Anbjørn Ree
  • Charlotte L. Fagermoen
  • Inger Lundby
  • Hans Atle Svenheim
  • Therese Karlberg
  • Marlen Klev
  • Bente Strømsvold
  • Jeanette Welfler
  • Vanja Paulsen
  • Espen Hanssen
  • Eirik Løken
  • Mari Sveen
  • Mikael Dahlgren
  • Kari-Anne Dingstad
  • Robert Hemmestad
  • Ellen Berget
  • Kåre Førdestrøm
  • Bjørn Inge Grov
  • Linda Linge
  • Rikard Edberg
  • Monica Aschim
  • Kim Westad
  • Bjørn Vonheim
  • Bjørn Tostrup
  • Bjørn Ivar Pedersen
  • Terje Lillemark
  • Bjørnar Willassen
  • Audun Næsheim
  • Lene Fosse
  • Therese Hansen
  • Olav Søreide
  • Roger Olsen

DELTAGERE Introkurs Stockholm  11-13 januar 2013

  • Anders Holberg
  • Jørn Pedersen
  • Jørgen Nilsen
  • Monica Taule
  • Caroline Matses
  • Linnea Lönnerbro
  • Joakim Carlsson
  • Fredrik Christiansson
  • Linn Larsson
  • Ann-sofie Larsson
  • Sandra Licudine
  • Fredrik Karlsson
  • Anna Lindroth
  • Daniel Luthström
  • Magnus Kristensen Moen

DELTAGERE INTROKURS BERGEN 30 NOV – 2 DES 2012

  • Mostafa Noursadeghi
  • Natalie Michelle Evensen
  • Tor Jervan Staarvik
  • Irem Öztürk Ensink
  • Benedicte Dyngeland
  • Hans Olav Velle
  • Hanne Schult
  • Liv Forthun
  • Linda Iren Rabben
  • Vibeke Sveistrup
  • Tone Cecilie Borge
  • Anja Eskilsson
  • Bjarne Vikenes
  • Therese Elseth
  • Linda Lomheim

DELTAGERE INTROKURS OSLO 16-18 NOV 2012

  • Sandy Therese Olafsen
  • Christian Faye-Schjøll
  • Anette Melsom Myhre
  • Kenneth Skogly
  • Tor Egil Skogly
  • Hulda Asgeirsdottir
  • Anders Magnusson
  • Julianne Holst Pøhner
  • Pål Børresen
  • Ragnhild Gaudestad
  • Celine Hamisultane
  • Tania Longe
  • Deborah Teclemariam
  • Line Marie Sletten
  • Elisabeth Myrvik

DELTAGERE INTROKURS ODENSE 26-28 OKT

  • Ronny Risnes
  • Sara Kruse Lange
  • Veronica Aaslid Myrvoll
  • Ida Strandvik Skjellerud
  • Rasmus Funch
  • Lasse Horne Lagoni
  • Kathrine Louise Nadolny
  • Simen Rasmussen
  • Eli Flatland
  • Anders Bårdsen
  • Adrian Kristoffer Wahlborg
  • Daniel Nordeng Ekeberg
  • Marte Paulsen
  • Petter Davidsen
  • Siri Sirnes Hjellum
  • Steffen Bergstedt
  • Karianne Strekerud
  • Jakob Anders Thomsen
  • Stina Thuen Imler
  • Iben Junker
  • Marius Norberg
Fra evalueringen:
  • God tid til praksis og spørsmål.
  • Det praktiske. Lett å spørre om hjelp, føler dere alltid er tilgjengelige og svarer presist, pluss tilleggsinfo. Hvis man blir ferdig fort får man «ekstraoppgaver» – i form av flere muskler å jobbe med. Får nåler. God info, spesielt hvordan man kan bruke nålebehandling som praktiserende fys.
  • Mye praksis. Fint å bli så trygg som mulig i løpet av 3 dager. Bra med to instruktører. Fikk tilstrekkelig hjelp. God gjennomgang av teorien. Stille og rolig og fint å gjenta det som blir sagt.
  • Mye praktisk, passe teori. Veldig god gjennomgang og nøje. Snakker rolig og tydlig. God tid. Passe pauser og ant. timer hver dag. Passe deltagere og bra med 2 undervisere.
  • Gjennomgang, praktiske, god tid til utførelse av oppgaver, masse hjelp og god forklaring, tiden, gode kursholdere.
  • Veldig praktisk rettet – «får det i hendene»
  • Underviserne – flink å forklare vise og formidle
  • Fikk info før kurset om hva man burde lese opp på
  • At man får et «begynner-sett» med nåler
  • Grupper på 3, så noen «passer på»
  • Har fått god tid til å øve på hverandre.
  • Grupper på 3 – så man både får prøvd hvordan det føles å bli stukket i egen kropp, får prøvd å stikke og også observere når de andre stikker..
  • Hvordan dere hele tiden har gått rundt og forsikret oss om at det vi holder på med er ok. og hele tiden gitt oss nok tid til å prøve. Dere var veldig tilstede.
  • At kurset har vært stort sett bare praktisk og at vi har fått prøvd å stikke nåler på mange forskjellige steder. Føler jeg har lært MYE på kort tid.
  • De mange øvetimer og stemningen.
  • Godt med et eksempel før vi går igang
  • Gode og hyggelige undervisere, spennende nye behandlingsmetoder
  • Mye praktisk, så man kan få lidt erfaring.
  • Vært gode til å vise og forklare (danskene har også forstått dere) 😉
  • God tilvenning til nålene – langsom og sikker oppstart.
  • God gjennomgang av anatomi og teknikker. Gode demonstrasjoner.
SNITT PÅ EVALUERING: 9,01

DELTAGERE INTROKURS ORKDAL 18-20 OKT

  • Arnhild Skjølberg
  • Arnulf Aune
  • Christin Stormyr
  • Eivind Selven
  • Elin Berg
  • Gaute Hansen
  • Geir Elvbakken
  • Håvard Selbæk
  • Jesper Andersen
  • Kim Elvbakken
  • Maria Sommervold
  • Merete Jensen
  • Sigrid Husby
  • Thor Willy Sveen
  • Trond Selven

DELTAGERE AVANSERTKURS PIEMONTE 4-8 OKT

  • Toralf Thomassen
  • Linda Wollkert
  • Magdalena Waller Dahlgren
  • Mikael Dahlgren
  • Kolbjørn Henjum
  • Elisabeth Gracia
  • Johan Rössberg
  • Øyvind Arntsen
  • Kjersti Strand

DELTAGERE INTROKURS OSLO 28-30 SEPT

  • Mari Louise Pettersson
  • Jonas Døving Nordal
  • Bjørn-Olav Akre Slåtlandet
  • Merete Sporsheim
  • Ole Martin P. Tanberg
  • Espen Guldahl Wiger
  • Charlotte Nygaard
  • Johanne Lilleby
  • Mari Lie Sveen
  • Bjørn Tostrup
  • Marie Vänerman
  • Hanne Nordmark Hansen
  • Dani Nilsen
  • André Bjørkheim
  • Eirik Pettersen
  • Lene Meinich-Bache
  • Roger Olsen
  • Annakarin Solén Westling
  • Arnstein Storås
  • Jens Nordlander
  • Ingrid Sandum
  • Lars-Henrik Karlsen
  • Thomas P. Strand
  • Liv Mari Bøe
Evaluering 9,0

DELTAGERE INTROKURS STOCKHOLM 7-9 SEPT

  • Marina Larsen
  • Kristina Fagerberg
  • Oscar Olsson
  • Magdalena Waller Dahlgren
  • Anton Reiderstedt
  • Annika Ljungberg
  • Tobias Nyman
  • Elisabeth Holmstrøm
  • Eva Elfström
  • Thomas Lund Johannesen
  • Jørgen Sørdahl
  • Tim Hustad
  • Åsa Johnson
  • Anna Benjaminsson
  • Martine Muggerud
  • Vegard Skaarud
  • Mikal Solstad Øiaas
  • Gustav Näslund
  • Fredrik Hultgren
  • Ingvild Nesje
  • Anna Nilsson
  • Synne Lund
  • Sofia Lamotte
  • Pamela Nauska
EVALUERING 9,3

 PARTISIPANTS AMSTERDAM JUNE 22 – 24

  • Nilo Khanshan
  • Veronika Pfeifer
  • Fiona Collins
  • Courtney Smalley
  • Tobias  Wörner
  • Kashif Minhas
  • Mikael Bendelac
  • Sophie Wohlleben
  • Johanna Cloos
  • Sina Kaden
  • Juliana Kroese
  • Femke van Dijk
  • Leon Katsman
  • Mary Magdaline Fonge
  • Alpaslan  Erdem

DELTAGERE INTROKURS OSLO 1-3 juni

  • Anette Kristvik
  • Linda Wollkert
  • Jeanette Åsheim
  • Nina Benberg
  • Karina Berg
  • Kaja Risan Norum
  • Morten Buchholdt
  • Maren Jamt Støwer
  • Christopher Wolff
  • Anne Maren Belsby
  • Nina Enersen
  • Anett Eriksen
  • Kristin Toverud Klaveness
  • Mari Mette Brun
  • Eirin Haugvaldstad
  • Ola Nyeggen Høva
  • Ingvild Hasle Hagelund
  • Ingrid Løvbrøtte
  • Kristin Moslet
  • Kathrine Karlsen
  • Johan Rössberg
  • Simon Johannessen
  •  Rune Engen
  • Atle O. Haagensen
  • Elin Ranheim
Evaluering 9,4

DELTAGERE INTROKURS STOCKHOLM MAI

  • Pär Videll
  • Jonas Lundin
  • Tomas Walhelm
  • Reza Amjadi
  • Helena Carlsson
  • Anita Stavik
  • Joakim Eriksson
  • Hege Sommerstad
  • Anders Bengtsson
  • Sara Finger
  • Tomas Jörpeland
  • Mia Sjöblom
  • Aleksander Lindkvist
  • Cajsa Bjerke
  • Marcus Wickström
  • Susanne Helland
  • Marcus Sterner
  • Hanna Ekstrand
  • Robin Anzengruber
  • Karolina Andersson
  • Daniel Ahlstrand
  • Linda Lundquist
  • Therese Karlberg
  • Emelie Hedlund

DELTAGERE Ann Cools  OSLO 27- 28 APRIL 2012

  • Sigbjørn Hjorthaug
  • Gjellesvik Hilde
  • Monika Nesse
  • Kirsten Fischer Nielsen
  • Eyrun H. Eiriksdottir
  • Ola T. Østvold
  • Kjersti Friisø Fimreite
  • Ove Dyrstad
  • Marianne Lislevand
  • Ellen Lie Kristoffersen
  • Morten Fjeldskår
  • Joachim Raastad
  • Margrethe Friberg
  • Ole Jørgen Kristiansen
  • Øyvind Brendehaug Randby
  • Lennart Seifert
  • Raymond Karlsen
  • Eirik Bruset
  • Annette Rud
  • Line Henriksen
  • Hans Atle Svenheim
  • Petter Leistad
  • Lars Haslestad
  • Harald Bjørge
  • Linn Helen Grødahl Jensen
  • Jeanette Åsheim
  • Ankush Arora
  • Espen Holm

DELTAGERE AVANSERT KURS OSLO 14- 15 APRIL 2012

  • Camilla Sahlin Pettersen
  • Vidar Fosseli
  • Lene Eide
  • Monika Eriksen
  • Anna Haugsrud
  • Marthe Bakken
  • Marlen Klev
  • Heidi A Fossmark
  • Sofie Golden
  • Stine Ness
  • Annette Rud
  • Line Henriksen
  • Anne Karine Refsum
  • Nils Høeg
  • Jon Storesund
  • Hans Jakob Thue
  • Linn Helen Grødahl Jensen
  • Ellen Eckhoff Holsvik
  • Ida Lotte Hansen
  • Jørn Øksendal
  • Erik Mowinckel
Evaluering 8,9

DELTAGERE INTROKURS OSLO MARS 2012

  • Marianne Beisland Thorell
  • Anita Sembsmoen
  • Rune Wårviken
  • Ingrid Nakling Kristiansen
  • Marte Kristine Sørhagen
  • Siw Håre
  • Anne Kari Sigstad
  • Christian Øiom
  • Sofie Jönsson
  • Ingunn Erlien
  • Nils Høeg
  • Lina Sommer Mathiesen
  • Håvard Andersen
  • Magnus Olsen
  • Victoria Poljac

DELTAGERE INTROKURS BERGEN MARS 2012

  • Åshild Wergeland
  • Dag Eivind Igland
  • Søraas Margun
  • Edith Flisram
  • Øyvind Skarsaune
  • Valur Valsson
  • Frotveit Jannicke
  • Magnussen Birte
  • Kjersti Østerbø Bell
  • Gard Eirik Flaten
  • Susann Sætre

DELTAGERE INTROKURS STAVANGER FEBRUAR 2012

  • Kjetil Stavland
  • Bent Roar Ekerhaugen
  • Ingrid Julia Cowie
  • Charlotte Arnesen
  • Camilla Bjørnsen
  • Ingvild Netland Jacobsen
  • Kristian Fagerland
  • Trine Tapper
  • Brage Buvarp
  • Jørn Øksendal
  • Andreas Hoff Norvik
  • Runar Aune
  • Bjarte Fiskå

Evaluering 8,7

DELTAGERE INTROKURS ODENSE JAN 2012

  • Benedicte Sæter
  • Christian Dybgaard
  • Elisabeth Brommeland Austeid
  • Erik Jessen
  • Marie Strand
  • Marthe Dahl Eilertsen
  • Monika Eriksen
  • Rikke Hellum
  • Silje Holstad
  • Sølvi Balsnes
  • Karoline Hansen
  • Tonje Skretting
  • Heidrun Holdhus

DELTAGERE INTROKURS OSLO JAN 2012

  • Charlotte Dietrich
  • Henrik Kihl
  • Anne Marie Meyer-Myklestad
  • Kjersti Friisø Fimreite
  • Joachim Raastad
  • Jørgen Fuglestad
  • Brede Ørjasæter
  • Mia Therese Thorsen
  • Tommy Sandstad
  • Ida Sveum
  • Janne Kleivset
  • Kristine Lie Killi
  • Lena Due-Sørensen
  • Ellen Ongstad
  • Hanne Elisabeth Austnes
  • Anneli Kringstad
  • Anne Elin Leksbø
  • Magnus Nilsen
  • Marija Jonsson
  • Christer Dyvik Tangerås
  • Nicolay René Bekke
  • Kjell-Olav Trosdahl
  • Tonje Taraldsvik Nordsveen
  • Linn Siri Dahl
  • Jos van Gilst
  • Josefine Sandin

DELTAGERE INTROKURS OSLO 18-20 NOV

  • Beate Aarstad Engelund
  • Camilla Vinje Simensen
  • Anne Karine Refsum
  • Marte Widenstål
  • Alfhild Halvorsen
  • Thomas Amundsen
  • Martine Gildberg Hatlinghus
  • Tine Nundal
  • Elisabeth Gracia
  • Cecilie Erga
  • Annette Rud
  • Torbjørn Sigmond Selås
  • Kristine Saaghus
  • Elisabeth Loe
  • Morten Løvholm

DELTAGERE INTROKURS ENCHEDE DES 2011

  • Roger Birkeland
  • Odd-Einar Svinøy
  • Karoline Femtehjell Olsen
  • Erik Moen
  • Anna Tømmervold
  • Anders Mykkeltvedt
  • Therese T. Carlsen
  • Jon Midttun Lie
  • Lars M. Palfi
  • Caroline Knudsen
  • Sebastien Hamisultane
  • Svein Løkhaug
  • Mari Jørstad
  • Raymond Molnes
  • Emil Thomassen
  • Edvard Skovly
  • Tore Wangensteen-Haugen
  • Atle Handeland
  • Marthe Wulfsberg
  • Didrik Mogensen
  • Oda Neerbye Eriksen
  • Johan Sleman
  • Camilla Bendiksen
  • Joril Kristin Vedhugnes
  • Erik Ekevik
  • Zakaria El Moussaoui

DELTAGERE INTROKURS STOCKHOLM DES 2011

  • Lisen Jacobson
  • Klara Bengtsson
  • Jocke Persson
  • Henrik Wagner
  • Hassan Aldudjaili
  • Jonas Pettersen
  • Silje Vik Sörensen
  • Therese Sundström
  • Mattias Renholm
  • Jakob Romilson
  • Helen Ekelöf
  • Susanna Quick
  • Hans Castergren
  • Stine Lehn Höglund
  • Aleksander Iversen

PARTICIPANTS AMSTERDAM DEC 2012

  • Carly Scott
  • Martina Plunger
  • Tamara Soler
  • Sigrid de Vries
  • Josine van Nes
  • Aurelja Galvelyte
  • Ruta Jezerskyte
  • Bernadette Hoyer
  • Ava Maureen Abdon

AVANSERT PIEMONTE ITALIA 6-10 OKTOBER

  • Mikael Dahlgren
  • Åsa Johnson
  • Björn Almqvist
  • Stine Rapp
  • Geir A Jacobsen
  • Camilla Grung

INTRODUKSJONSKURS OSLO 18 – 20 NOVEMBER

  • Jonna Coleman
  • Therese Larsen
  • Madeleine Genberg
  • Natalie Gretland
  • Johan Söderström
  • Andreas Vatvedt
  • Kalle Dahlin
  • Johanna Lindgren
  • Camilla Jønsrud
  • Sverre Bjerknes
  • Stine Berg Rygvold
  • Denice Hoffer
  • Hildegunn Herberg
  • Karl Børre Davidsen-Flatås
  • Daniel Mustajärvi
  • Mikael Dahlgren
  • Åsa Johnson
  • Marthe Reinertsen
  • Christine Aldal
  • Katrine Olsen
  • Håkon Fiskum Sunde
  • Susanne Ottoson
  • Emelie Rydén
  • Erik Ohlsson
  • Soheil Shirmohamad
  • Ardavan Larizadeh

Suzanne Nay

INTRODUKSJONSKURS OSLO 2-4 SEPT 2011

  • John Arvid Skistad
  • Stine Ness
  • Christian Bure
  • Pia Wyller
  • Martine Gleditsch
  • Beate Sørby
  • Ida Ersland Kvinge
  • Astrid Bergseng Kvil
  • Lene Eide
  • Kristin Van Asperen
  • Ingrid Emmerhoff
  • Truls Hotvedt
  • Kristin Hafnor Kolstad
  • Nina Agnete Markussen
  • Maren Hjele Guddal
  • Marthe Bakken
  • Jimmy Vuong
  • Line Henriksen
  • Aina Yvonne Arnetvedt
  • Henriette Krefting
  • Linda Myhre
  • Tor Arve Magnussen
  • Carsten Hansen
  • Frank Finnøy

INTRODUKSJONSKURS OSLO JUNI 2011

  • Petter Leistad
  • Sofie Golden
  • Kristian Teigen
  • Sigrun Torgersen
  • Jørgen Eia Bringedal
  • Anna Kolsrud
  • Andre Bolstad
  • Rolf-Magnus Johansen
  • Kjersti Tyrdal
  • Anette Thulin Strand
  • Elise Holme
  • Nina Sønstebø
  • Marianne Maurstad
  • Stine Enger
  • Torill Hjelvik
  • Emma Andersson
  • Frode Aksmar
  • Ruben Torp

INTRODUKSJONSKURS BERGEN JUNI 2011

  • Anette Sandven
  • Bjørn Andersson Røe
  • Henrik Bolstad Banne
  • Nadia Marås Valdersnes
  • Kristoffer Lie Loftheim
  • Morten Hide
  • Ole Carlsen
  • Ørjan Tveit
  • Ørjan Vigdal
  • Katie Gillings
  • Åse Mari Sund
  • Katrine Thorsen Rose
  • Gro Johnson
  • Silje Ingebretsen

AVANSERT OSLO 9-10 APRIL

  • Marit Føien
  • Joakim Ordahl
  • Iwonka Marta Vik
  • Kristin Brønn
  • Anna MacDougall
  • Ingvild Lillefjære
  • Kai Myrbakk
  • Katrin Schulze
  • Karl Wennberg
  • Pål Erik Pedersen
  • Eivind Tveiterås Øvestad

INTRODUKSJONSKURS OSLO 18-20 MARS 2011

  • Camilla Sahlin Pettersen
  • Andre Bolstad
  • Vidar Fosseli
  • Natascha Fernholz
  • Fredrik Ebbesen
  • Sara Hellberg
  • Linda Strand
  • Terje Baggerød
  • Andreas Teigen
  • Daniel Christopher Grøndahl
  • Bjørn Piene
  • Bjørnar HaalandAnna Haugsrud
  • Eva-Linn Tønnessen
  • Birgitte Sæther
  • Hanne Mari Jekteberg
  • Glenn Halvorsen
  • Nicolay Morland
  • Reidun Gleditsch Strand
  • Stine Enger
  • Gro Fay Amundsen
  • David Tovi
  • Hilde Bratlie
  • Viktor Gill
  • Maria Kallum
  • Kathrine Fagerli Nilssen
  • Lars Haugvad
  • Hilde Teigland Rønning
  • Eirik Teigland Rønning
  • Agathe Aurland
  • Karen Wisur
  • Erik Chr. Holtnaes
  • Leif Andre Viken
  • Tor Oddmund Suhrke
  • Marie Christine Brandt

Score 8,53

INTRODUKSJONSKURS GRAN CANARIA 21 – 23 JANUAR 2011

  • Sophie Olsson
  • Andreas Tønset
  • Nina Martens
  • Laurine Gruelund Møll
  • Stine Alnes Haslie
  • Anne Grethe Osbak
  • Jonas Winbäck
  • Alycia Miedler
  • Nina Suo
  • Sofia Lindskog
  • Kristina Rodopoulou
  • Susanne Tvedt

INTRODUKSJONSKURS STOCKHOLM 14 – 16 JANUAR 2011

  • Inger Ahlblom
  • Susanna Francis
  • Joakim Hugo
  • Petra Höök
  • Shirin Zarur
  • Björn Almqvist
  • Emelie Solén
  • Johan Lind
  • Mattias Ahlstrand
  • Isabell Ahlström
  • Stina Ericson
  • André Hansson

INTRODUKSJONSKURS BERGEN 3-5 DESEMBER 2010

  • Monica Wangensten
  • Laila Grindeland
  • Synnøve Rykkje
  • Tiril Østigård Skjølsvik
  • Trygve Danielsen
  • Camilla Clausen
  • Helga Iren Nessen
  • Nils Hægstad Flåm
  • Cathrine Schimmer Hoff
  • Berit Sirnes
  • Pål Alexander Lea
  • Knut Grøvan Walde
  • Siw Hege Lie
  • Ingrid Hove Harkjerr
  • Yvonne Aukan

INTRODUKSJONSKURS STOCKHOLM 19-21 NOVEMBER 2010

  • Lars Herbert Nordgård
  • Carin Østergren
  • Kennet Gard
  • Stine Tessem Tangen
  • Liv-Iris Sørgård
  • Lene Beate Gåsbakk
  • Bente Strømsvold
  • Martin Holth Johannessen
  • Frøydis Akseline Solvang
  • Lise-Karine Hofstad
  • Fredrik Hebnes Pedersen
  • Kenneth Berg-Hansen
  • Roy Kjetil Mittet
  • Mari Sveen
  • Heidi Bjørknes
  • Kjetil Moe Daasvand
  • Tyra Björndalsäter
  • Anna Svensson
  • Pernilla Thorman
  • Ola Nilsson
  • Annbjørg Fagersand
  • Therese Andreassen
  • Eirik Hornslien Hjelmtvedt
  • Oskar Berglund

INTRODUKSJONSKURS OSLO 29-31 OKTOBER 2010

  • Joakim Hære
  • Audny Sivertsen Ribe
  • Malin Fjordland
  • Eirik Bruset
  • Eirin Bjørnvik
  • Fatima Pinto
  • Anette Skogsfjord
  • Tine Cecilie Kelly Taraldsen
  • Tommy Hansen
  • Hege Espedalen
  • Renate Vetnes
  • Lene Bjoraa
  • Martine Heidum Larsen
  • Anette Lie
  • Stine Solvik
  • Jon Storesund
  • Hans Jakob Thue
  • Tommy Olsen
  • Øystein Nypan
  • Karin Bromer
  • Dino Trbonja
  • Heidi Halvorsen
  • Åsta Øvernes
  • Kristian Fenger Sjøberg Moum

Bjørnar Willassen var med som instruktør. Evaluering 9,2

> 23-24 OKTOBER del 2 STAVANGER

  • Kristin Kojedahl Bjørkedal
  • Elisabeth Bjørklund Møller
  • Marie Tjosevik
  • Monika Larsen
  • Christine Hole
  • Emma Chiapinelli
  • Ingvild Thorkildsen
  • Atle Haugland Bøgwald
  • Ingunn Bjåstad
  • Stine Rapp

>07 – 11 OKTOBER del 2 ITALIA, PIEMONTE

  • Berin Grøttheim
  • Anne Ingeborg Skøre Hedman
  • Geir A Jacobsen
  • Kolbjørn Henjum
  • Gijs Scholten
  • Monica Vedeld
  • Linda Høyem
  • Hans Atle Svenheim

INTRO MASSØRER OSLO 18 – 19 SEPT

  • Ingvild Thorkildsen
  • Irene Kaelin Melkild
  • Anders Knudsen
  • Marius Blomstervik
  • Thomas Nilsen
  • Trude Bang
  • Catrine Fribert
  • Cathrine Nedrelo
  • Ole Henrik Arnesen
  • Anna Haugsrud
  • Susanne Villanger Rolland
  • Jekaterina Demidova

INTRODUKSJONSKURS OSLO 18-20 JUNI

  • Kari Mette Skinstad
  • Rannveig Letnes Berg
  • Hanna Blengsli Kværnø
  • Maria Sollund Ødegård
  • Karen Therese Kojedal
  • Trude Aas Føinum
  • Carina Rogdeberg
  • Morgan Taihaugen
  • Line Trosdahl
  • Kim Gundrosen
  • Lene Fosse
  • Frode Håvåg saint-Sollieux
  • Thomas A. Strand Waage
  • Heidi Anette Fossmark
  • Kristine Borgen
  • Guro Bakken
  • Nazanin Behnoud-Heydar
  • Petter Andre Larsen
  • Borghild Knævelsrud
  • Kjersti O. Ystad
  • Eline Gjems Løitegaard
  • Therese Reitan
  • Henriette Aasen Røed
  • Signe Gillebo
  • Margrethe Øglænd
  • Lise Solem Nybo
  • Marthe Remman
  • Mielke, Nadine
  • Angelica Marklund
  • Atle Søberg Hagelund
  • Olof Hammermo
  • Tina Groos
  • Håvard Nikolai Mandal

Oslo introduksjonskurs mars 2010

  • Tale Berntsen
  • Karin Gunhildgard
  • Astrid Kleppe
  • Jeanette Åsheim
  • Erik Michael Garnes
  • Finn-Tore Carlos Camacho Bjørnsand
  • Kristine Hoel
  • Kristin Kojedahl Bjørkedal
  • Kai Myrbakk
  • Marit Fjøren
  • Liron Hellel
  • Petter Haukeland
  • Mads Hageskal
  • Øyvind M. Skrivervik
  • Katrin Schulze
  • Anne Syversen
  • Kristian Ørud
  • Kari Rise
  • Erik Mowinckel
  • Marit Spørck
  • Malin Bratli Ingjer

Oslo del 2 mars 2010

  • Elisabeth Sørensen
  • Øyvind Arntsen
  • Morten Østdahl
  • Torgeir Heitmann
  • Kenneth Kolvik Giske
  • Marit Karlsen
  • Tone Cecilie Løvholm
  • Ankush Arora
  • Sissel Humstad

Bergen intro januar 2010

  • Vidar Bruvik
  • Kristin Aase
  • Ragnhild Kristiansen
  • Line Wittersø
  • Jon Bjarne Hope
  • Mona Kaland
  • Kristin Lerpold
  • Cato René Hoff
  • Marie Tjosevik
  • Joakim Ordahl
  • Dennis van Boxmeer
  • André Engene
  • Karianne Sandal
  • Eivind Øvestad
  • Anne Jernes
  • Bjarne M Hagen
  • Margareta Endresen
  • Jeanette Svarstad
  • Eivind Marstein
  • Torgeir Hoff
  • Mats Weigner Thrane Olafsen

Deltagere OSLO 4-6 DESEMBER del 2

  • Bjørnar Nilsen
  • Vanja Paulsen
  • Randi Vatna
  • Erlend Hauge
  • Ingeborg Skutvik
  • Even Olsen
  • Kari Kristensen
  • Marianne Brauti
  • Hanne L Vindenes
  • Bente B. Tronrud
  • Kim Westad
  • Espen Nilsen
  • Peter Dragstedt
  • Kim Are Jacobsen
  • Hildegunn Kinne Solsvik
  • Kay Åge Jacobsen
  • Erlend Andersen
  • Anders Korodi
  • Øystein Almeland
  • Vegard Røkenes

Evaluering 8,8

Deltagere OSLO 27 -29 NOVEMBER introkurs Axelsons

  • Kristin Egeland
  • Mari Grønli
  • André Fagerborg
  • Kristin Sønstegård
  • Ane Sigrid Henriksen
  • Line Trosdahl
  • Christer Førland
  • Iman Løvsjø
  • Stein Listaul
  • Lars Martinsen
  • Hans Christian Løwø
  • Eirik Auran
  • Gitte Runa Olsen
  • Marius Herfindal Haakonsen
  • Lene Jeanette Øverby
  • Morten Hagenes
  • Didrik Mohr
  • Geir A Jacobsen
  • Lillan Christoffersen
  • Hans – Kristian Karlsen
  • Andreas Aarvik

Evaluering 9,24

Deltagere 6-8 nov 09 introkurs Axelsons

  • Daniela Marthinussen
  • Jonas Thomassen
  • Monika Larsen
  • Elisabeth Sørensen
  • Vegard Røkenes
  • Thomas E. Røsaker
  • Stine Seland
  • Magrit Fjeldskår Tholfsen
  • Rune Torseth
  • Kristina Meinseth
  • Anna Naume Solem
  • Marita Nakken
  • Ida Sofie Thorp Steffensen
  • Helene Lindtvedt Hansen
  • Margrete Kolsøe Morken
  • Anders-Otto G. Plassen
  • Rikke Hornsrud Syvertsen
  • Atle Haugland Bøgwald
  • Jeanett Vasskog
  • AsgeirHilmarsen

Evaluering 8,75

Deltagere 2-4 okt 09 introkurs Axelsons

  • Raymond Karlsen
  • Rita Strickert
  • Tone Cecilie Løvholm
  • Sylvi S Fosso
  • Elisabeth Hoelsæter
  • Ina Standal
  • Anniken Brinchmann
  • Emma Chiappinelli
  • Marianne Hansen
  • Bjørnar Garaas
  • Tom H Hindrumsen
  • Øystein AlmelandInga
  • Elise Haugland
  • Kaja Rikheim Gulbrandsen
  • Mari Haug Heggestad
  • Vibeke R Hansen
  • Susanne Brunvand
  • Tore Lars Skjelseth
  • Peter Dragstedt
  • Monica Berg
  • Camilla Berg

Evaluering 9,16

Deltagere 24-26 juli 09 introkurs Axelsons

  • Ankush Arora
  • Benedikte Libaek
  • Yngve Raknerud
  • Ingvild Lillefjære
  • Hedda Støverud
  • Maria Krog
  • Randi Kvam
  • Henriette Maria Huus
  • Stian Rydland
  • Petter Syvertsen
  • Pål Smestad
  • Elisabeth Wergeland
  • Bente Bråten Tronrud
  • Mikael Dyrdal
  • Della Kristiansen
  • Torgeir Spikkeland
  • Bjørn Roger Andreassen
  • Are Modig
  • Eirik Løken
  • Andreas Havre
  • Kine Hauger

Evaluering 8,5

Deltagere OSLO 12 -14 juni introkurs Axelsons

Kim Westad-Stian Christophersen-Christer Kjølholdt-Stein Ødegård-Gunnhild Marthinsen-Anders Korodi-Anne Hilde Langhelle-Tord Føleide Egenes-Erlend Hauge-Stine Elise Hansen-Steffen Sannæss Hauger-Hanne Holtet-Pernille Lunde-Line H.Hagen-Kari Mette Olsen-Kari Hjelde-Louise Lindeberg-Ritu Kalsi-Eivind Engebretsen-Ellen Eckhoff Holsvik-Desiree Lagerstrøm-Ragnhild Bakke-Ellen Anna Winther Sundklakk-Marthe Glende-Kirsti Wold-Stein Roger Karlsen-Camilla S. Ertsås-Tonje Thon-Mari Ellefsen-Ida Marie Moberg

EVALUERINGSCORE 9,16

Deltagere Oslo 12-14 mars 09

Lars Rønningen, Elisabeth Møller, Pål B. Andreassen, Stephanie Landicho, Astrid Grande, Even Olsen, Ida Christine Nordby, Heidi Tangen, Ingvild Børtnes, Jørgen Jevne, Steinar Uglebakken, Magnus Bergersen, Kristina Melén, Gro Annette Noremark, Hege Von Porat, Anne Kiær, Martin Feldt, Ove Ellila, Terje Bui, Eirik Vågsether, Kristin Fjell

Evaluering: 8,9

DELTAGERLISTE DEL2 OSLO 14-15 FEB

  • Anette Røsaker
  • Renate Wiik
  • Veronika Smeby
  • Camilla Lerskau
  • Andreas Brunes
  • Torbjørn Fritzen
  • Terje Steen
  • May Brynildsen
Deltagerliste Del2 Frekhaug 31 jan – 1 feb 09

Petter Dale,Trond Viste,Yngve Myhre, Øystein Kallekleiv, Jogeir Gjerd,Aniken Markhus, Janne Kathrine Hella, Anved Tveit,Lennart Krohn-Hansen

Deltagerliste Axelsons 28-30 nov 08
  • Hanna Ahman
  • Jostein Liabø
  • Ingeborg Skutvik
  • Nils Hjalmar Gulhaugen
  • Cathrine Thon
  • Frode Tjøstolvsen
  • Terje Hatlelid
  • Matias H. Christensen
  • Haakon Asmyhr
  • Silje Wangensteen
  • Sidsel Ursin-Holm
  • Ingrid Hadler
  • Kristoffer Torgersen
  • Tom Skogtun
  • Lene Ørving Eriksen
  • Kristin Brønn
  • Johnny Nilsen
  • Vegard F. Ruud
  • Renate Larsen
  • Stian Fredriksen
  • Kari Lovise Mæhle

Evaluering 9,5 hvor max er 10.

Deltagerliste 17-19 oktober Stockholm

Rebecca Carlowitz, Ann-Sofie Bennheden, Åsa Priedite, Maria Olander, William Larsson, Victor Eichenholz, Anders Eriksson, Johan Andersson, Josefin Carlsson, Patrik Wetterqvist, Pär Magnusson og Marcus Sandberg

Deltagerliste 5-7 september på Axelsons i Oslo
  • Bent Halden
  • Jørgensen Lise N.
  • Edvardsen Alexander
  • Jacobsen Kim Are
  • Jacobsen Kay Åge
  • Jacobsen Solrun Gotteberg
  • Daniel Hellqvist
  • Torild Skjefstad

Deltakere i Oslo 13- 15 juni 08

  • Bo Didriksen
  • Ingrid Bjørgen
  • Silje Lunde Skjødtsvoll
  • Tone Trønnes
  • Thomas Halvorsen
  • Ida Karine Johansen
  • Johan Fredrik Ødegaard
  • Janicke Mabro
  • Siri Aas Olsens
  • Arild Strandbråten
  • Hanne Jakobsen
  • Renathe Wiik
  • Marit Fosshaug
  • Bjørn Ivar Grønnerød
  • Terje Steen

Evaluering score 8,9

Mai 08 Oslo

  • Mette Jørgensen
  • Eirik Hellerud
  • Eva Veronika Smeby
  • Kjetil Rangfjell
  • Sindre Brekke
  • Henriette Svendsen
  • Randi Christiansen
  • Maiken Helene Steen
  • Tom Kenneth Ilagsmoen
  • Stian Askelien
  • Øyvind Dalen
  • Anette Sjong Mathisen
  • Joachim Sørensen
  • Solveig Ørjansen
  • Helene Cowman
  • Ingunn Hagen
  • Jocelyn Atyeno Atubo
  • Frithjof Hein Løvik
  • Caroline Riise Ophus
  • Charlotte Loraas
  • Carsten Pedersen

Februar 08 Oslo

  • Harald Adolfsen
  • Espen Lydersen
  • Gunvor Linneberg Gjerlaug
  • Christian Gil Hedman
  • Sindre Follerås
  • Kari-Anne Dingstad
  • Marit Karlsen
  • Malin M. Hodnekvam Pedersen
  • Eirik Skrinde
  • Yngve Myhre
  • Terje Berntsen
  • Brit Jane Skaar Dyrud
  • Per Helge Fagermoen
  • Iren Indahl
  • Maria Hildebrand
  • Anna Kalstad
  • Sara Ljusterfors
  • Endre Andersen
  • Erlend Andersen
  • Cecilie Eiken
  • Gerd Kristin Monge

Deltakere i Oslo 25- 27 januar 08

    • Randi Vatna
    • Kari Kristensen
    • Carina Wold
    • Siv Hagen
    • Marianne Brauti
    • Kaja Rikheim Gulbrandsen
    • Anne Skevik
    • Susanne Bjerga
    • Lars Søby Andresen
    • Joar Harøy
    • Anne Louise Lundby
    • Hanne Ludt Fossmo
    • Kine Claussen
    • Hanne L Vindenes
    • Kirsti Lillelid Gjerde
    • Hildegunn Kinne Solsvik
    • Øyvind Varnes
    • Stian Ljosåk
    • Alycia Miedler
    • Espen Selboskar
    • Jeanette Riise

Deltakere Alba 11 – 16 november 07

  • Kenneth Halvorsen
  • Ulrika Strandqvist
  • Christina Odell
  • Hans Atle Svenheim
  • Rita Langseth

Deltakere i Stockholm 26.-28. oktober 07

  • Johan Henningsson
  • Rickard Johansson
  • Jesper Johansson
  • Tobias Hamrin
  • Vanja Isaksen
  • Sofia Allard
  • Henrique De Sousa
  • Josefin Ask
  • Rita Frantzen
  • Veronica Jacobsson
  • Pia Ekström
  • Jonas Wiklund
  • Camilla Lerskau
  • Charlotte Riis
  • Katrin Pettersson
  • Louise Olsson
  • Therese Reitan
  • Jonas Parandian
  • Maria Bohlin

Bjørnar Willassen var med som instruktør.Evaluering: 8,8. Skala fra 0-10 hvor 10 er best

*Oslo: 21-23 oktober 07, Medinor

  • Bjørn Førde
  • Trond Viste
  • Karoline Osnes Mørck
  • Marit Føien
  • Øyvind Johannesen
  • Anne Aune
  • Anita Andersen
  • Monica Aschim
  • Rikard Edberg
  • Albert Braae-johannessen
  • Linda Johnsen
  • Charlotte Kristiansen
  • Halvard Grova
  • Lennart Krohn-Hansen
  • Bjørnar Nilsen
  • Ingrid Anita Goverud
  • Maren Stjernen
  • Hannah Aukland
  • Marianne Jorem Hansen
  • Guri Kjelle
  • Karen Hanne Raabe Hegge

Bjørnar Willassen var med som instruktør.

Evaluering: 8,6. Skala fra 0-10 hvor 10 er best

* Bergen : 15 – 17 juni 07 på Akinon Center

  • Charlotte Kjos-Hanssen Nordbø
  • Anved Tveit
  • Arild Jørgensen
  • Ida Hansen
  • Jostein Mjelde
  • Edgeir Gunvordal
  • Sindre Romarheim
  • Odd-Arne Bergset

* Oslo: 8 – 10 juni 07 hos Høyskolen i Oslo

  • Trine Lafjell
  • Mari Gundersen
  • Marianne Th. Larsen
  • Marius Fosshaug
  • Anders Simonsen
  • Christian Waaler
  • Ingrid Mellemseter
  • Elle Marja Heatta
  • Kristian Kvåle
  • Eline Furnes Lunde
  • Ingrid Woldseth Moldekleiv
  • Stian Skaug
  • Kristine Berg Marhaug
  • Silje Lindgaard
  • Linda Høyem
  • Frank Hauge
  • Ellen Brekne
  • Patrik Malmqvist
  • Oscar Lernell
  • Torbjørn Tangen
  • Nils Kristian Finstad

Bjørnar Willassen var med som instruktør.

Evaluering: 8,0. Skala fra 0-10 hvor 10 er best

* Oslo : 19 – 21 januar 07 hos Medinor på Bryn

Deltagere:

  • Kristine Nilsen, fysioterapeut
  • Micheline Roko Kavli, fysioterapeut
  • May Lene Lio, fysioterapeut
  • Bente Haugland, fysioterapeut
  • Elin Høeg, naprapatstudent
  • Camilla Lerskau, naprapatstudent
  • Anja Astrup Larsen, fysioterapeut
  • Benjamin Clarson, fysioterapeut
  • Hege Erichsen Godheim, fysioterapeut
  • Magnus Nilsson, kiropraktor
  • Frode Skretting, fysioterapeut
  • Toralf Thomassen, fysioterapeut og kiropraktor
  • Ellen Wiersholm, fysioterapiturnus

Bjørnar Willassen var med som instruktør.

Evaluering: 9,4.

Noe fra evalueringsskjema:

«Bra med små grupper». «Bra Instruksjon». «Mye praksis og veiledning». «Fint å lære prinsipper». «Rolig, behagelig kursleder» «Clear explaination – even I could understand. Good demonstration of technique». «Motiverende». «Engasjert kursleder».

Alba i november 06

Deltagere Italia 20 – 25 november.

  • Marit Winther Hansen, manuell terapeut
  • Lennart Seifert, manuell terapeut
  • Kolbjørn Henjum, fysioterapeut
  • Kjersti Jensen , fysioterapeut
  • BjørnarWillasen , naprapat
  • Knut Indahl, fysioterapeut

Delatkere i Bergen 8 – 10 desember 06

  • Line Hannevik Olsen
  • Aniken Markhus
  • Janne Kathrine Hella
  • Espen Nilsen
  • Petter Dale
  • Paul Janssen
  • Ina Barsnes
  • Kathrine Iversen
  • Line Strander
  • Helle U-Moe
  • Christine Hole
  • Sissel Humstad

Lokalt arrangert kurs på HOKKSUND KURBAD 20 – 22 okt 06

Lokal arrangør: Harprit Singh Jhooti

Deltagere:

  • Anders Enghøy
  • Andreas Brunes
  • Anne Benedikte Heggelund
  • Anne Pernille Svendsberget
  • Annette Røsaker
  • Harprit Singh Jhooti
  • Hassan Cenar
  • Hege Grindem
  • Ingvild Lie Indergaard
  • Jeanette Dahlen
  • Kine Thrane Olafsen
  • Lars Martin Fischer
  • Merete Kolberg
  • Siri Hauge
  • Stine Høiby
  • Sven Erik Moe
  • Torbjørn Fritzen
  • Trine Værang

Bjørnar Willasen var med som instruktør.

En artig gjeng å jobbe med. Evaluering 8,8

OSLO agust/septembet 06

  • Berthine Mæland
  • Brynhild Haugen
  • Morten Henriksen
  • Thomas Skari
  • Eivind Hasvik
  • Trond Hoff Dehli
  • Patrick Hamnøy
  • Ilka Spiesmacher
  • Sven Birger Kloster
  • Marit Kongtorp
  • Frank Sundal
  • Birgitte Ruud Mojaren

Oslo juni 06

Hva mente kursdeltagerne:

«Har fått et nytt verktøy som vil være veldig nyttig i videre pasientbehandling«

«Har fått frisket opp anatomien«

«Nyttig å jobbe i grupper a3«

«Kursholder tilgjengelig hele tiden«

«Viktig at vi tidlig ble hevet ut i stikking«

«Bra med fokus på prisipper, ikke nødvendighvis oppskrifter«

«Ydmyk og profesjonell tilnærming til faget fra kursleder«

Gjennomsnitt poengscore 9,0

Bergen mai 06.

  • Jogeir Gjerde
  • Erlend André Ellingsen
  • Iwonka Marta Vik
  • Øystein Kallekleiv
  • Charlotte Borgan Hessevik
  • Geir Austvik
  • Bente Alsaker

Hva mente kursdeltagerne:

«Mykje praktisk arbeid, VIKTIG«

«Meget god veiledning«

«Fin gradvis oppbygning av kurset som gjorde meg stadig tryggere i å sette nålene. Fra å være i en verden utenfor nåling, føler jeg nå absolutt et jeg er inne«

Gjennomsnitt poengscore 9,3

Oslo mars 06.

Deltagere:

  • Lars Antonsen
  • Kari Anne Jørgensen
  • Pernilla Sivertsson
  • Halvor Elverhøi
  • Olga Birjukova
  • Bjørnar Willassen
  • Jashandip K. Jhooti
  • Tom Erik Bjølgerud
  • Lyly Che
  • Lars Liholt
  • Gijs Scholten
  • Kjersti-Oline Speikland

Evalueringen viste gjennomsnitt score på fornøydhet med kurset på 8,5

Deltagere Oslo januar 2006
  • Jarkko Häkkilä
  • Aleksander Killingmo
  • Tord Morten Moen
  • Gaute Kristiansen
  • Johanne Haltbakk
  • Geir Johannessen
  • Mona Lønning Kjos
  • Benedicte Waage
  • Seref Yardimci
  • Ines B. Kalstad
  • Janne Gunnerud
  • Magnhild Faleide Fristad

Det må sies at tilbakemldingene var bra. Evalueringen viste gjennomsnitt score på fornøydhet med kurset på 9,04

Deltagere Stavanger i november 2005

  • Stig Carlson
  • Kjetil Vold
  • Øyvind Mellingen
  • Tone Vold
  • Bård H. Grov
  • Frank Haaland
  • Cecilie Skilbred Steen
  • Øyvind Svanæs
  • Inge Swan
  • Per Søndenå
  • Hilde Øydna

Gjennomsnitt score på fornøydhet med kurset var 8,9

Deltagere Oslo i september2005

  • Nils B Kvisgaard
  • Ragnhild Sæl Ower
  • Bjørn Erik Opaas
  • Hildegunn Djuvik
  • Gudmund Huus
  • Hilde Gundersen
  • Oddgeir Eskildsen
  • Ingrid Kjøller
  • Geir Eithun
  • Ingrid Trøan
  • Audun Næsheim

Kursdeltagere på høyskolen i Oslo. Gjennomsnitt score på fornøydhet med kurset, skala fra 0 til 10, hvor 10 er best: 8,3

Hva sier tidligere kursdeltagere?

Hei Knut!
Igjen takk for meget bra kurs!
Hadde ei super helg i Stavanger. Stikkinga går det relativt bra med.
Investert i litteratur om akunktur og greier. Bruker nåler daglig, og det
har gitt meg fleire strenger å spele på og skaffa meg også fleire pasientar.
Har du påbyggingskurs i vente har du ein kandidat;)
********
Hei, Knut!
Ser at kurset i Oslo i januar ble vurdert til 9,04. Gratulerer!
Jeg er i full gang med nålebruk i behandlingen. Det tok noen uker før jeg
hadde nålene på plass og var klar mentalt til prøve på pasienter. Jeg ble
gledelig overrasket over hvordan selve utførelsen av stikkene fortsatt satt
i fingrene etter kun 2,5 dager på kurset og noen ukers pause. God
opplevelse! Men en ekstra gevinst er at jeg er blitt langt mer
detaljebevisst på anatomien når jeg behandler generelt, en naturlig
konsekvens av at stikkene krever presisjon og et klart mål. Takk! Effekten
av tiltaket er foreløpig som med de andre verktøyene vi besitter: På noen
pasienter og problemer funker det, på andre ikke. Det er jo derfor det er
gøy å være fysioterapeut, detektiven i oss blir trigget dagen lang. Men jeg
regner med at suksessraten vil øke jo lenger nåleerfaring jeg får.
Ellers kan jeg nevne at noen fra kurset er i ferd med å organisere en
3-timers økt en søndag i mars eller april i Drammen til repetisjon og
erfaringsutveksling. Innbydelsen vil selvsagt gå til alle som deltok.
Ha en fortsatt god vinter!
*****
Og ennå en gang: Takk for et kjempebra kurs. Jeg lærte mye, og har
fantastiske resultat på en del vanskelige pasienter.
Hilsen «Naprapat»

 

 

Kommentarer er avsluttet.